Już wkrótce egzamin?

Przytłacza Cię stres, a w głowie czujesz mętlik ?

Robisz ostatnie szlify i chcesz się sprawdzić?

Mam dla Ciebie dobrą propozycję!

Testy JEDEN, DWA , TRZY!

Czyli trzy testy, tak jak na egzaminie po 40 pytań, ze wszystkich egzaminacyjnych przedmiotów. 120 autorskich pytań. Wyszukanych, wypieszczonych i wychuchanych,  które pozwolą Ci powtórzyć i utrwalić materiał tuż przed egzaminem.

Przykładowe pytanie z testu drugiego.

Oto jedo z pytań, a jest ich 120. Jeśli nie znasz na nie odpowiedzi – głowa do góry. Jeśli znasz gratuluję! Mam propozycję dla jednych  i drugich. Wystarczy, że przecztasz dalej.

Ciekawi Cię co otrzymasz wraz testami?  Już wyjaśniam!

  1. Arkusz odpowiedzi jak na egzaminie

    Dzięki niemu poćwiczysz przenoszenie odpowiedzi, tutaj też można się pomylić.

  2. Klucz odpowiedzi.

      Upewnisz się, czy dobrze wskazana jest prawidłowa odpowiedź

 3. Oraz wyjaśnienie odpowiedzi.

    Dzięki nim odpuścisz sobie szperanie po książkach. Otrzymasz na tacy  pigułkę  z dużą dawką wiedzy potrzebnej do zdania egzaminu. To dobra opcja, dla osób, które nie czują twardego gruntu pod nogami.

Siedzisz  nad książkami, ale wciąż masz poczucie, że tkwisz w miejscu?  To opcja dla Ciebie

Jeśli toniesz w materiałach,

czujesz, że nie wiesz z czego się uczyć – otrzymasz esencję, w zrozumiałej formie. I nie martw się, że już za trzy dni egzamin, teraz uczysz się najefektywniej. Mobilizujesz wszystkie siły.  

Fragment wyjaśnień do zadania 3 w teście DWA.

 Wybierz to co dla Ciebie najlepsze, dlatego otrzymasz dwie opcje do wyboru.

opcja test + klucz

 

To  wariant dla osób, które bez problemu rozwiązują dostępne testy i chcą się jedynie sprawdzić. W razie niepowodzenia wiedzą gdzie szukać odpowiedzi.  Jeśli należysz do tej grupy zapraszam.

 

 

opcja test + klucz + wyjaśnienia

 

Wariant dla osób, które nie czują się pewnie. Rozwiązują dostępne testy, ale nie są pewne odpowiedzi i potrzebują więcej wyjaśnień. Niewiedzą gdzie szukać odpowiedzi. Opcja dla tech, którzy  kompletnie nic. No to może chociaż trochę. Niewile stracisz, a możesz zyskać.

 

Dlaczego możesz mi zaufać? Dlaczego masz mi uwierzyć?

.

Bardzo dobre pytania i słusznie, że je zadajesz. Też mam w sieci ograniczane zaufanie. Jest tyle ofert, że można przebierać. A tutaj chodzi o Twoją przyszłość, o to czy zrealizujesz  swoje plany, a nawet marzenia. Musisz mieć pewność, że czas i pieniądze nie będą stracone. 

Miło mi Cię poznać. Nazywam się Katarzyna Krześniak Dęga. Jestem magistrem Farmacji, od wielu lat pracuję i jestem kierownikiem apteki. Bardzo ważna w nauce zawodu. Bezpośredni kontakt z zawodem pozwala mi przekazywać informacje z pierwszego “frontu”.

Od 10 lat jestem nauczycielką zawodu w technikum farmaceutycznym. Wychowałam Już kilka roczników  i z ogromną przyjemnością spotykam w aptekach swoich słuchaczy. Zdawalność egzaminu w naszej szkole jest na poziomie 90%. Staramy się, aby słuchacze byli dobrze przygotowani nie tyko do egzaminu

Od wielu lat prowadzę stronę na FB technik farmaceutyczny wszystko o egzaminie, która obecnie nazywa się Technik Farmaceutyczny – uczy się przez całe życie. A co roku prowadzę grupę egzaminacyjną, na kórej przygotowujemy się do decydującego egzaminu. Prowadzę samodzielnie dwa kanały na YT oraz stronę techfarm.pl

Jestem także dwukrotną autorką zadań do egzaminu zawodowego. A słuchacze w 2015 r. rozwiązywali test mojego autorstwa. Podobno nie był trudny. Uważam, że bez takiego doświadczenia trudno by mi było z pasją robić to co robię. Skupiam się na przekazywaniu wiedzy, ale przede wszystkim podpowiadam jak się nauczyć nie łatwych treści. Dostaje od was wiele pytań,  staram się odpowiadać, chociaż nie zawsze na czas.

Zaangażowałam się także w pracę nad przywróceniem nauczania w zawodzie i brałam udział w projektowaniu nowej podstawy programowej.

Po za tym wciąż pracuję, także w organizacjach społecznych.  Odpoczywam podczas spacerów z psami.

 

Wybieram testy JEDEN, DWA, TRZY!

Przejdź do sklepu. Ceny nie są wygórowane. 10 zł za jeden test z odpowiedziami, a jeśli dołożysz 20 zł otrzymasz także wyjaśnienia. Zachęcam do zakupów.