…marzyłaś, aby pracować w aptece?

….nie cieszy cię to co robisz?

…rozglądasz się za czymś nowym, ambitnym?

…interesujesz się zdrowym stylem życia?

…wiedza farmaceutyczna zwiększy Twoje kompetencje?

…teraz wychowujesz dzieci, weekendy możesz poświęcić dla siebie?

 

Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś/łaś TAK mam ważną wiadomość...

TO OSTATNI DZWON NA REALIZACJĘ PLANÓW !

Co to oznacza? Posłuchaj! ( ok. 2 minuty)

Co da Ci nauka w technikum farmaceutycznym?

Zdobędziesz uprawnienie do pracy w aptece. Tylko technik farmaceutyczny i magister farmacji mogą wydawać pacjentom leki.

Zyskasz duże możliwości na rynku pracy. Znam osoby, które pracę rozpoczęły jeszcze w szkole.  Kasia dwa lata po studiach chemicznych była bezrobotną, w między czasie chodziła do technikum farmaceutycznego. Bezpośrednio po egzaminie rozpoczęła staż w aptece. Znam pielęgniarkę, biolożki i inżynierów, którzy pracują jako technicy farmaceutyczni. Patrycja pracowała na stacji benzynowej, a Agnieszka w sklepie monopolowym. Teraz pracują w aptece. Ty też możesz! 

Ogłoszeń o prace jest dużo, wklejam kilka linków, z rożnych części Polski.

Link 1    Link 2    Link 3

Przez wiele lat prowadzenia strony zebrałam historie osób, które dużo wcześniej podjęły decyzję  i wybrały technikum farmaceutyczne.

“…mąż miał już dosyć moich pomysłów na biznes, po gabinecie kosmetycznym, sklepie odzieżowym i szyciu, wpadłam w długi. Raz przyniósł ulotkę szkoły, położył na szafce. Chciałam wyrzucić, ale zerknęłam i … od tego momentu, nie mogłam już przestać myśleć. Po dwóch lata nauki, znalazłam staż w aptece… do której chodziłam od dzieciństwa. Wspaniała atmosfera, wciąż się uczyć to była dobra decyzja…” Dorota lipiec 2015 r.

 

“…wstyd się przyznać, ale egzamin zdawałam dwa razy…chociaż byłam jedną z lepszych uczennic. Zabrakło zimnej krwi na egzaminie praktycznym.  Pracowałam w (…) na kasie, ale wciąż chciałam czegoś lepszego dla siebie. Tydzień po  otrzymaniu dyplomu, wyszłam za mąż. Przeprowadziłam się do męża. Pracy szukałam 3 miesiące. Wszędzie chcieli już po stażu, ale ja byłam uparta (…) Niestety nie podobało mi się i po pół roku zmieniłam aptekę. Teraz jestem w ciąży, ale pracuję, bo brakuje mi 3 miesięcy do ukończenia stażu. Chce wrócić po macierzyńskim, bo bardzo dobrze mi się pracuje…”  Ewa luty 2017 r.

 

“…teściowa – techniczka, powiedziała mi, że się nie nadaję do pracy w aptece. Udowodniłem jej, że  się myliła. Po pięciu latach po szkole pracuje jako kierownik w punkcie aptecznym. Fajni lekarze, pacjenci, dużo marketingu, wciąż się uczę. Zielarstwo jest moją pasją…” Adam październik 2016 r…”

Znam wiele podobnych historii, które odmieniły ludzkie życie. A to rozmowa sprzed kilku dni ze strony Technik Farmaceutyczny

Informuję, że osoba pracuje już od 1.09.2017 r. w aptece.

Jeśli masz pytania prześlij  tutaj  Możesz zostawić komentarz pod postem. Udostępniam dla Ciebie poradnik jak wybrać szkołę? Na co zwracać uwagę? Jakie kryteria sa istotne, które mozna pominąć. W poradniku znajdziesz pytania, które należy zadać szkole. Otrzymujesz gotowca 😉

10 ważnych rad przy wyborze szkoły.

To pierwszy taki poradnik w Polsce. Jest niezależny i obiektywny. Przygotowałam go specjalnie dla ciebie, abyś mógł/mogła spokojnie wybrać jak najlepiej.

I najważniejsze otrzymasz go bezpłatnie!