Dziękuję bardzo za odzew  na mój wpis o rozwiązaniu recepty ze starego egzaminu. Dostałam kilkanaście prac, od Karoliny jak pisałam, przyszła jako pierwsza. Sprawdziłam i postanowiłam nie przyznawać nagrody w postaci testu, a pomóc wszystkim chętnym.  .

Jednocześnie informuję, że przysłane prace miały prawidłowe obliczenia (chyba, że coś pominęłam).  Dziękuję p.Marcie  za wersję cyfrową, a Pani Justynie za wersję analogową  Są czytelne i udostępniam wszystkim.

OBLICZENIA DO ZADANIA PRAKTYCZNEGO 2017 (STARA WERSJA)

 ZNAJDZIESZ TUTAJ 

A teraz co dalej ? Nakręc odcinek o błędach, które znalazłam w waszych pracach. Uważam, że niektóre są na wagę zdania egzaminu. I uwaga nie dotyczą obliczeń. Spisałam wszystkie i po egzaminie testowym, jak będziecie mogli się skupić już tylko na egzaminie praktycznym otrzymacie ode mnie wyczerpujący materiał.

Być może będzie to odcinek płatny (symbolicznie ) wspominałam, że chciałabym zapłacić osobie, która zadeklarowała mi pomóc w kwestiach technicznych dotyczących rozwoju strony. Osoby, które mi wysłały rozwiązanie prac ( 12 osób) otrzymaj ode mnie bonus. Bardzo dziękuję za udział.

Test ” Za pięć dwunasta” wkrótce udostępnię.