Jeszcze kilka dni do egzaminu, więc może warto sprawdzić się w farmakoterapii ośrodkowego układu nerwowego. Przygotowałam komplet dla wszystkich bez względu na to jak stoicie z nauką.

Jeśli czujesz się niepewnie pobierz plik z zagadnieniami i przy każdym dopisz najważniejsze informacje, jakieś nazwy, mechanizmy itp. Możesz nawet skorzystać z Wikipedii lub jakiegoś skondensowanego poradnika, bo na szerszą naukę może być za późno. Spróbuj wykonać samodzielnie test, następnie, przeczytaj podpowiedzi i sprawdź odpowiedzi.

Jeśli  trochę się uczyła/eś, zacznij od testu, sprawdź odpowiedzi, ewentualnie przejrzyj zagadnienia czy wszystko przerobione.  Sam/sama zadecyduj jak chcesz wykorzystać materiały. Znajdziesz je pod linkami Tutaj.

  • test
  • test z odpowiedziami
  • test z podpowiedziami
  • zagadnienia do OUN
  • skany z farmakoterapii epilepsji.

 

A teraz…

…ważny komunikat! To chyba jedne z ostatnich materiałów, które udostępniam gratis.Strona wymaga reorganizacji, aktualizacji i poszerzenia treści. Wymóg czasu i waszych potrzeb, które zgłaszacie. Strona powinna rozwijać się wraz z wami za długo jest w zerówce. Jestem gotowa dostosować się, ale na to potrzebuje środków. Kolejny etap wymaga większego zaangażowania i przede wszystkim innego poziomu kompetencji w budowaniu strony. W tym momencie nie jestem w stanie podjąć się tego samodzielnie. Mam pomysł na rozwój strony, ale potrzebuje profesjonalnego wsparcia…a to kosztuje. Szczegóły wkrótce. Proszę o zrozumienie.