Nie ma już czasu na zdobywanie i pogłębianie skomplikowanej wiedzy. Popieram!  czas skupić się na efektywnej metodzie do szybkiej nauki. i , Metoda , prosta, łatwa i przyjemna. Porzućcie tomy książek, internety i stosy notatek. Ugrzęźniecie w nich tylko, a w głowie zostaną pustostany… czas na 1/2 A4. Po marketingowym wstępie do sedna…dla Wojtka i Pauliny. Jak się uczyć? Zapraszam na odcinek 38

Dzięki metodzie 1/2 A4 będziecie się uczyć tylko tego co najważniejsze i będziecie łatwo powtarzać.zachęcam tutaj moja wersja 1/2 A4 z informacje o Farmakopei. 

Adresat filmu napisał: bardzo dobry sposób, dziękuję, ale w godzinę i tyle godzin to nie dam rady najważniejszych rzeczy z wszystkiego zrobić

I moja błyskawiczna odpowiedź.

P. Wojtku… zapomniałam dodać w filmie istotnej kwestii. Jeśli ktoś uważa, że 1h/ dziennie to dla niego za mało, to powinien zwiększyć limit, ale moim zdaniem 2-3 maksymalnie w tym czas należy liczyć także powtórki. Natomiast najistotniejsze w metodzie jest to, że jeśli jakiś dzień wypada z harmonogramu to trzeba go obowiązkowo nadrobić. Jeśli wypadnie jeden, to następnego należy uczyć się dwie… a 6h przy limicie 3/ dziennie. Jak wypadną 2 dni to już 9 godzin co staje się prawie niemożliwe…chyba, że mówimy o ślęczeniu nad książką, a nie efektywnej nauce.

Przykładowe pytanie ( bez podpowiedzi)

Grupy czystości mikrobiologicznej określone są w

  1. Dziennikuw Ustaw.
  2. Farmakopei Polskiej
  3. Urzędowym Rejestrze Produktów Leczniczych
  4. Ustawie o Dobrej Praktyce Wytwarzania.

Jeśli masz chęć i uważasz, że jest za co,  zachęcam do podziękowania. Możesz bezpośrednio pod postem, który cię zainteresował lub na tej stronie w komentarzach. Konstruktywna krytyka równie cenna jak pochwała, ale upraszam o powstrzymanie się od hejtu. Jesli wybierasz anonimowy kontakt, zapraszam tutaj.