Za mały tydzień egzamin praktyczny w sesji tzw. zimowej. Otrzymuję dużo zapytań, najczęściej co będzie? Odpowiadam wszystkim, będzie lek robiony vel recepturowy ( nazwy synonimowe) Nawet jeśli bym wiedziała, to nie pisnęłabym słówkiem, ponieważ jako autor zadań jestem zobligowana do zachowania poufności. Prędzej odpowiem na pytanie jak wykorzystać ostatnie dni? Uczcie się procedur tzw. toków postępowania przy każdej postaci leków. 

Oto dwie rady i niespodzianka.

  • Każdą receptę z książki prof. Jachowicz lub Ćwiczeń prof. Krówczyńskiego przećwiczy pod względem kolejności łączenia składników, kiedy tarować zlewkę, opakowanie… do tego można użyć rysunków, schematów.
  • Poświęćcie jakąś chwilę na naukę przelewania bez rozlewania 🙂 a jak ktoś ma wagę kuchenną jak na rysunku…można uspokoić skołatane stresem nerwy… ćwicząc precyzję ważenia. Wagę można kupić nawet 20 zł…ta z rysunku jest wypasiona i wisiła na euroagd po 40 zł.

Euro AGD

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Katarzyna Krześniak Dęga (@katarzynakdega)

  • A teraz  oferta specjalna udostępniam dwa egzaminy praktyczne wraz z kluczami i wersjami, które ukazywały się w kolejnych, egzaminacyjnych dniach. Zachęcam do wypełnienia arkusza niczym na egzaminie… z kontrolą czasu. Później zaplanujcie jak wykonacie lek, nawet warto rozrysować, a później krok po kroku sprawdźcie z  arkuszem odpowiedzi. To przyniesie najlepszy efekt! Miłej zabawy.
  • wszystkie praktyczne egzaminy 2015 + klucze
  • praktyczny egzamin styczeń 2016 + klucz
  • pierwszy egzamin praktyczny z 2014 r. w nowej wersji znajdziecie tutaj.

Dziękuję pani Izie za zmobilizowanie mnie, już dawno miałam to zrobić, ale…zawsze maiłam ale…

Jeśli są uwagi i opinię, czekam na nie. Na prawdę lubię wymieniać myśli, wtedy najwięcej sie uczę. Pisz pod postem ( możesz anonimowo) albo skorzystaj z formularza kontaktowego.