To ważne miejsce dla  wszystkich, którzy uczą się w technikum farmaceutycznym. Szukacie materiałów i pomocy do nauki. Zgromadziłam ich tutaj sporo.  Pogrupowane są w kategorie takie same jak przedmioty. Niestety mało materiałów jest z analizy, ponieważ nie uczę i przyznam się, że specjalnie za analizą nie przepadam. Podobnie z farmakognozją. Natomiast od waszej dyspozycji pozostają materiały z TPL i przede wszystkim z TSL. Będę się starała zwiększyć dawkę farmakologii. Materiały są publikowane w formie postów, podcastów lub odcinków telewizji Efka. Dostępne na licencji CC.

Egzamin praktycznie zdany – przelewy

Dziękuję za zakup Egzaminu praktycznie zdanego. Zestaw pomoże Ci spędzić ostatnie dni przed egzaminem na mądrej powtórce. Ile można liczyć dawek, procentów? A tutaj różne protokoły, które dają możliwość samodzielnego przećwiczenia. Nie daj się zaskoczyć!...

BAW SIĘ I UCZ

czyli krótkie quizy farmaceutyczne

Za chwilę trafisz do niezwykłego miejsca. Pokój pełen krótkich quizów farmaceutycznych. Nauka przez zabawę to najlepszy sposób na  przyswajanie trudnych treści. Quizy są uporządkowane w trzech kategoriach. Tak jak przedmioty szkolne czyli farmakologia, TPL i TSL razem oraz Świadczenia Farmaceutyczne. Z dnia na dzień będzie ich przybywać, więc zaglądaj jak najczęściej. Jak sie podobało zostaw komentarz pod postem na stronie!

Czekam na Twoją opinię.

Masz pytanie?  Propozycję?  Znalazłeś błąd?

Pamiętaj o komentarzu!

0 komentarzy

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: