Nie napiszę, że od dziecka chciałam być na farmaceutką, bo mało kto uwierzy. Zdarzyło się trochę później. Ukończyłam

Wydział Farmaceutyczny Akademii Medycznej w Łodzi i chętnie wróciłabym na uczelnie!

Nauczycielem jestem od prawie 10 lat.  Początkowo w Płocku, Piotrkowie Tryb. a teraz w Bełchatowie. Uczyłam na różnych kierunkach. Obecnie przygotowuje do pracy przyszłych Techników Farmaceutycznych. Wykazuję dużą skuteczność nauczania, przeszło 90% moich słuchaczy  pozytywnie zalicza egzamin.  Wielu z nich pracuje w aptekach i do dzisiaj utrzymujemy kontakty. Uczyłam wszystkich  przedmiotów, preferuję jednak farmakologię i TPL.

Jestem autorką zadań nowego egzaminu. Nie było to łatwe zadanie, ale w czerwcu 2015 r. słuchacze z całej Polski rozwiązywali test mojego autorstwa. Prowadzę stronę n FB Technik Farmaceutyczny Wszystko o Egzaminie. Lubi ją już prawie 10 tys. tys. internautów.

Ponieważ pracuję z osobami dorosłymi, w kręgu moich zainteresowań zostaje andragogika czyli dział pedagogiki  zajmujący się kształceniem ludzi dorosłych.

Wspólnie z przyjaciółmi popularyzacją jawności życia publicznego. Jestem inicjatorką powstania Łódzkiej Koalicji na Rzecz Jawności. Zapraszam na stronę koalicji i do współpracy.  Moja organizacja otrzymała także tytuł Samorząd Roku 2014 r. za pracę nad wprowadzeniem bezpośrednich konsultacji społecznych w  Bełchatowie. Z grupą zaangażowanych osób zabiegam zakazu o zakaz występów w Bełchatowie cyrków z udziałem zwierząt.

Z farmaceutycznych działań warto wspomnieć o pracy na rzecz ograniczenia emisji reklam leków i suplementów diety oraz tegoroczna akcję GO! D3 zachęcająca do korzystania z promieni słonecznych i produkowania własnej witaminy D3.

Biegam, czytam, uczę się…tak spędzam wolny czas.

Tutaj umieszczam podziękowania, które przybywają w wiadomościach prywatnych. To część, którą kolekcjonuje od początku roku. Przez wiele lat zostawiałam je tylko dla siebie, ale ktoś mnie przekonał, że wasza wdzięczność zasługuję na szczególne miejsce. Odwzajemniam się również i jest mi niezmierni miło czytać ciepłe słowa, które napływają z całej Polski.

Ta strona jest dla was, jeśli uważasz, że zasługuję na zwykłe dziękuję, zostaw je w komentarzu pod postem lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Z góry dziękuję.

Zachęcam także krytyków, na zostawienie opinii. Wszystko się przyda 🙂 i jest bardzo ważne.

Teraz dzięki Pani pomocy, bo również pomagała mi ani w rozwiązywaniu problemów w receptach, zaczynam pracę… mam nadzieje, ze jeszcze wiele osób skorzysta z moich materiałów. Pozdrawiam.IB

 

Dziękuje Pani bardzo! Wielką misje Pani spełnia

 

Dziękuję Pani za informację. pani jest bardzo pomocna. Pani ma takie dobre serce ze bezinteresownie pomaga?

K.K. w wiadomości mailowej

 

Nie proszę tego nie robić.Ja wiem ,ze ma Pani swoje życie,pracę i masę różnych obowiązków. I ze ciężko jest wygospodarować czas na nagrania,przygotowywanie zadań,testów czy filmów. Wiem,ze Pani nagrania pomogły nie tylko mi,ale i wielu innym osobom.Te filmy to nie tylko kopalnia wiedzy,ale i nadzieja dla takich osób jak ja.Nie każdy miał okazję pójść do najlepszej szkoły, i trafić na tak świetnych nauczycieli jak Pani ,ale każdy z nas chce buc dobrym farmaceuta .I dzięki Pani nagraniom udaje nam się być dobrymi uczniami i dobrymi praktykantami. I wielu z nas również i dzięki Pani,świetnie zdało egzamin. Z tych nagrań można “wynieść”więcej niż z niejednej lekcji czy książki…Po kilka razy dziennie, już od dłuższego czasu sprawdzam Pani stronę, z nadzieją na to ,ze ukazał się nowy filmik i nowy przekaz dla nas. I myślę a wręcz jestem przekonana,ze nie tylko ja czekam na kolejne odcinkiNawet jesli zdecyduje Pani nie nagrywać już filmików,zawsze będę pamiętać o tym ,ze dzięki Pani wiele zrozumiałam i osiągnęłam .

 

To prawda, ze historie osob bardzo motywują. Jak sie chcę to mozna, ale uwazam, ze jest to rowniez Pani zasługa, poniewaz swietny wykladowca i dobrze przekazana wiedza to prawdziwy skarb. Dzięki pani komentarzowi widzę teraz gdzie mam braki i nad czym musze jeszcze popracować gdzie wczesniej mylnie myslalam, ze jest dobrze. Szkołę skonczylam 6 lat temu i dopiero teraz kiedy mam dwójkę malych dzieci zdecydowałam, ze trzeba zrobic cos dla siebie i dokończyć to co zaczelam. Bardzo sie ciesze ze trafiłam na strone, poniewaz pani robi ogromna prace dla przyszlych technikow jak i również dla osob, ktore już  pracują w zawodzie. W załączniku wysyłam  poprawione wnioski nie jestem jeszcze pewna co do Rezorcyny czy jest dobrze czy powinno być wygladac jak przy kwasie bornym.

 

Obbecnie jestem na stazu ze srodkow unii europejskiej organizowanym przez szkołę. Staz trwa miesiac .Wczoraj dostalam propozycje pracy w tej aptece.po skonczeniu stazu do momentu otrzymania dyplomu bede pomoca apteczna,pozniej gdy otrzymam dyplom bede tam na stazu.
Dziekuje bo jest w tym i Pani zasluga.Te filmy i materiały bardzo dużo mi dały.Dlatego dziękuję z całego serca.

Serdecznie dziękuję, jest Pani najbardziej pomocną osoba, jaką znam… choć nie znam! 13.12.2017 r. 

 

 

1 + 10 =

%d bloggers like this: